TONERY I TUSZE DO DRUKAREK 100% NOWE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

TONERY

Toner nieoryginalny - cóż to jest? Otóż toner "nieoryginalny" to produkt remanufakturowany. Inaczej mówiąc jest to produkt odnawiany. Dla wielu osób proces remanufaktury jest kojarzony z tzw. napełnianiem pustego pojemnika proszkiem (tonerem). Nic bardziej błędnego aczkolwiek niektórzy z producentów stosują takie techniki - tylko czy zechcieliby używać go potem w swoich urządzeniach ?

Każdy toner jest zbudowany z kilkudziesięciu elementów wzajemnie ze sobą współpracujących. Tylko prawidłowe działanie wszystkich tych elementów daje nam pewność uzyskania wydruku o zadowalającej jakości. Bardzo istotnym elementem jest proszek barwiący - specjalnie opracowana mieszanka umożliwiająca drukowanie techniką laserową. Czyli regeneracja tonera polega w głównej mierze na wymianie części mechanicznych na nowe. Wymiana ta jest dokonywana z utrzymaniem wysokich reżimów technologicznych oraz doświadczonych pracowników z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń.

Po wymianie elementów, otrzymujemy gotowy produkt. Jednak aby w pełni zabezpieczyć się przed błędami technicznymi, każdy toner zostaje poddany testom. Test polega na wydruku kilku próbnych stron. W przypadku pojawienia się wątpliwości produkt trafia ponownie na stół produkcyjny. Oszczędności i korzyści jakie możemy uzyskać dzięki zastosowaniu tonerów remanufakturowanych są ogromne. I nie chodzi tu tylko o obniżenie kosztów działalności ale również podniesienie prestiżu przez działania proekologiczne. Dodajmy, że używając tonerów regenerowanych nie tracimy gwarancji na drukarkę Warto jest się chyba nad tym zastanowić......

Działając dla dobra naszych klientów kierujemy się ważną zasadą: podnosić jakość wyrobów, obniżając ich koszty. Tylko w ten sposób możemy usatysfakcjonować naszych odbiorców. Z tej też ważnej przyczyny powstały tonery do drukarek laserowych marki TOP-SERWIS,

TONER REGENEROWANY(nowy opc) - skończył Ci się toner? Wyślij lub przynieś do nas pustą kasetę, a zregenerujemy ją dla Ciebie. W ten sposób zapłacisz TYLKO (!) za usługę- kaseta przecież była Twoja.(Jest to najtańsza regeneracja jaką oferujemy).

TONER STANDARD (nowy opc) - chcesz mieć wkład zapasowy, a nie masz własnej kasety? Nie musisz się o to martwić- my martwimy się za Ciebie. Sprzedamy Ci gotową kasetę, nie wymagając w zamian pustej.